Contact us

Going the extra mile to service your requirements

Head office

Blue Sky Intermodal (UK) Ltd
Anglers Court, 1st Floor
34-44 Spittal Street
Marlow
SL7 1DB
United Kingdom

info@bsiu.com
+44 (0) 1628 891543
+44 (0) 1628 891543
Account login

Leasing

Geoff Mornard

g.mornard@bsiu.com

Darren Sidley

gd.sidley@bsiu.com

Anthony Hutchins

a.hutchins@bsiu.com

Sue Lewis

s.lewis@bsiu.com

Nigel Stribley

n.stribley@bsiu.com

Trading

Darren Sidley

d.sidley@bsiu.com

Sue Lewis

s.lewis@bsiu.com

Corporate Operations & IT

Keith Hotston

g.rogers@bsiu.com

Gordon Rogers

s.lewis@bsiu.com

Operations

Tracey Pollitt

t.pollitt@bsiu.com

M&R/ Technical

Adrian Neale

a.neale@bsiu.com

Huzri Farook

h.farook@bsiu.com

Contact form

Questions

Mauris blandit aliquet ipsum dolor amet sit?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.
Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.
Mauris blandit aliquet ipsum dolor amet sit?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.
Mauris blandit aliquet elit eget tincidunt nibh pulvinar ?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.
Sapien massa convallis a pellentesque nec egestas non nisi?
Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi.

Regional Offices

China

Room 1204
175 Yan’an Dong Road
Huangpu District
Shanghai 200002
Peoples Republic of China

Leasing

Andrew Xu

vastharvest_hk@yahoo.com
+86 13917318831

Operations

Annie Huang

annie.huang@bsiu.com
+86 21 63362717
+86 21 63362718
+86 21 63282233
+86 21 63362719

M&R / Technical

William Huang

william.huang@bsiu.com
+86 21 63362717
+86 21 63282233
+86 21 63362719

Hong Kong

Unit B, 6/F, Block A-D
Tung Kin Factory Building
196-198 Tsat Tsz Mui Road
North Point
Hong Kong

Leasing

Jerman Lau

jerman.lau@bsiu.com
+852 9021 7839
+852 2710 8237

M&R / Technical

Kwok Fong Cheung

kwokfong.cheung@bsiu.com
+852 9263 8682

USA

Blue Sky Intermodal
2033 W. McDermott Dr.
Suite 320
PO Box 287
Allen
TX 75013-4675
USA

Operations

Chantal Hadall

c.hadall@bsiu.com
+1 972 467 9888

M&R / Technical

Colin Jacobs

c.jacobs@bsiu.com
+1 415 622 6234

Container Leasing & Trading

Carlos Castro

c.castro@bsiu.com
+1 954 253 9973

Agency Offices

Australia

Premier Box Pty Ltd
13-15 Helium St.
Narangba
Queensland 4504
Australia

Contact

Spencer Ives

spencer@premierbox.com.au
www.premierbox.com.au
+61 7 3888 3011
+61 7 3888 2699

India and Indian Sub-Continent

NATVAR PARIKH INDUSTRIES PVT. LTD, of 1st Floor
D.C. Silk Mills Compound
Chunawala Estate
Kondivita Road
Andheri East
Mumbai
400059
India

Contact

Mr Arun Parab

aparab@npil.net
+91 224 041 0135

Mr Sameer Mohile

smohile@npil.net
+91 224 041 0135

Korea

TG Corporation
Room B-2407 Intelligi 2, 177 Jeongjail-ro
Bundang-gu, Seongnam-si
Gyeonggi-do 463-841
Korea

S K Kim

sunki.kim@bsiu.com
+82 (0) 31 782 5322
+82 (0) 31 782 5323

Singapore, South East Asia

Sunstream Shipping Holdings Pte Ltd
120, Lower Delta Road
#03-03/04 Cendex Centre
Singapore 169208

Cheryl Lee

cheryl.lee@kerrymcb.com
+65 6500 7033
+65 8333 6008

South Africa

Container Intermodal Trading CC
17 Koeberg Road
Maitland, 7405
Cape Town, Republic of South Africa

Kashief Schroeder

bsiu@citcontainer.com
+852 9263 8682

Taiwan

All Spread Trading Ltd
Room 301, 14F, No. 137
Sec. 2, Nanjing East Road
Zhongshan District
Taipei City 10485
Taiwan (ROC)

Maxwell Hung

maxwell.hung@bsiu.com
+886 975 087 282
+886 2 7745 8260
+886 2 7745 8261

Blue Sky Intermodal (UK) Ltd, registered in England and Wales. Registration no. 4601781; VAT no. 807551922